دهان سیاسی اسلامی اصلاح طلب دموکراسی

دهان: سیاسی اسلامی اصلاح طلب دموکراسی اصلاح طلبان اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (705)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (705)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (705)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان و همراهان. مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. از این که امروز هم ما را گزینش کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

سلفی فریدون محرابی در کنار همسر جان در حال قدم زدن در خیابان های استانبول. تصویری که تازه نیست و جهت ایام سرماست.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (705)

خاطره بازی روح الله حجازی با تصویری قدیمی از دوران شیرین کودکی. با حضور روکشِ پارچه ای پیکان و حوض پر آب حیاط، نمود های روزهای خوش دهه شصت.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

امیدوارم آن دوست عزیزِ فعال در نظرات جهت مدتی بیخیالمان شود.

این یکی دو روز سرتاسر اینستاگرام پر شده است بود از لبیک صورت ها به کمپین علی کریمی که در آن از مردم خواسته بود تا یک ماه چیزی نخرند تا قیمت ها بکشند. در پی استقبال از این کمپین، همین امروز تمامی ماشین های پیش فروش شده است در سایت کشور عزیزمان ایران ماشین در کمتر از یک ساعت به فروش رفت تا بدانیم همه این چیز ها در اینستاگرام بازار دارد و مردم میخرند هر آنچه که دوست دارند و البته پول دارند بخرند.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (705)

شهاب حسینی یکی از صد ها صورت ای که به کمپین علی کریمی پیوسته است.

مسعود پاکدل و پسرش در یک مسابقه دوی همگانی در کانادا. ماشاالله پدر و پسر آنقدر دویده اند خیس عرق هستند!

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

تینا پاکروان در نمایی از فیلم سینمایی “بی وزنی” به کارگردانی مهدی فرد قادری.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (705)

هلیا امامی و لیلا بلوکات بازیگران سریال “از یاد ها رفته” ساخته تازه بهرام بهرامیان در لوکیشن این سریال تاریخی.

از بس که جهت این و آن دایرکت می فرستی.

پدر و پسر در قامت روحانیت. تصویری که بهار ارجمند از گریم های پدر مرحوم و برادرش به اشتراک گذاشته است.

کوروش سلیمانی در برابر طاق بستان کرمانشاه. طوری خوشتیپ کرده و ژست گرفته که گویی عضوی از تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران است.

بهاره زن رهنما و همسر جان در حال لطمه زدن به محصولات یک گندمزار در قزوین.

بهاره کیان افشار تصویری از خود در مراسم اکران مردمی فیلم “دشمن زن” به اشتراک گذاشته هست. فیلمی به کارگردانی کریم امینی کارگردان گمنام و البته تهیه کنندگی محمدحسین فرح بخش که در گروه اکران عید فطر قرار دارد.

علیرضا کمالی کمی در انتقاد از کسانی که هر چه گران میشود میخرند، افراط کرده است! در واقع از مرحله انتقاد گذر کرده و به مرحله توهین رسیده است!

کمپین علی کریمی مشتریِ آمریکا نشین هم داشته است! البته جهت شادمهر و سایر خارج نشین ها پیوستن به این کمپین راحت هست، چون در آن جا چیزی گران نمیشود که بخواهند آن را تحریم کنند.

عکسی جامانده از ملیکا شریفی نیا در شب پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان برابر مراکش که هنوز هم شعف آن فروکش نکرده است.

سارا منجزیِ گل گلی.

عکسِ “مثلا حواسم نیست”ِ هومن سیدی با کپشنی نا مفهوم و گنگ که جز خودش و صابر ابر کسی آن را نمی فهمد.

آنقدر ایرانی ها در روسیه زیادند که احتمال برخورد دو صورت ایرانی در شهر های روسیه از این احتمال در شهرهای کشور عزیزمان ایران زیاد است! مثل همین تصویر که فرزاد فرزین و خداداد عزیزی به صورت اتفاقی یکدیگر را ملاقات کرده اند.

بهادر جان دلواپس پیر شدن و این چیز ها نباش. یک ساعت خود را بسپار به استاد اسکندری، 17 ساله تحویل بگیر.

این تصویر مربوط به یکی از اقوامِ ناراحتِ عزیز بوحدوز مدافع تیم ملی مراکش نیست، ستاره حسینی بازیگر ایرانی است که کلا هر لحظه دوست دارد ناراحت باشد.

دیدن استاد آغداشلو روی ویلچر بسیار بسیار سخت هست. امیدواریم هر چه سریعتر سلامتی خود را بازیابند.

یک خسته نباشید حسابی به علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمدرضا منصوری که در بازی آلمان – مکزیک یک قضاوت بی نقص داشتند و توانستند در صدر عالی ترین داور های جام جهانی در این چند روز قرار بگیرند. جهت این عزیزان در بازی های پیش رو هم آرزوی سلامتی داریم.

الناز حبیبی در مراسم پخش فیلم “دشمن زن” در پردیس ملت.

روشنک گرامی هم با همان ظاهر همیشگی اش، یعنی استایل خریدن بربری از سر کوچه، در این مراسم حضور داشت.

مهدی پاکدل، سحر دولتشاهی و مصطفی کیایی که جهت اکران شخصی فیلم “چهارراه استانبول” به شیراز رفته اند این سلفی را در کنار مقبره حضرت حافظ گرفتند.

ساناز سعیدی بعد از اینکه مشاهده کرد پانصد صفحه به نام او در اینستاگرام در حال فعالیت هستند، تصمیم گرفت یک صفحه طرفداری رسمی ایجاد کند و چند تصویر تازه هم از خود در آن منتشر کرد.

لیندا کیانی و خاطره حاتمی در حال خوشگذرانی در روسیه. زن کیانی کپی رایت واژه “خاطره سازی” متعلق به ماست. این بار را ازت گذشتیم ولی اگر بار دیگر تکرار شود، راستش کاری نمی توانیم بکنیم چون کپی رایت در کشور عزیزمان ایران معنی ندارد، بعد راحت باش.

مهرداد صدیقیان در حال ابراز ارادت به سردار آزمون بعد از اوت کردن تک به تک.

پست عشقولانه علی اوسیوند به مناسبت تولد همسرش حمیرا ریاضی.

این پست مربوط به یک صورت ایرانی نیست ولی خب ایرانی ها خیلی با ترانه های او خاطره دارند و ما هم این بار را ایرانی حسابش کرده ایم. ماهسون قیرمیزیگول خواننده قدیمی ترکیه ای حامی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی است.

یوسف صیادی با این شعر کمدی علی کریمی را همراهی کرده است.

بله. تصویری دیگر از عزیزان حاضر در روسیه. لیندا کیانی و بهنام بانی.

فرهاد مجیدی و رفقا هم حامی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران هستند. فرهاد تجربه حضور در جام جهانی را ندارد. در مسابقه های مقدماتی جام جهانی 98 در تیم ملی حضور داشت و حتی در بازی رفت با استرالیا هم بازی کرد ولی از لیست نهایی جام جهانی بازماند.

خبر خوب رضا رشیدپور، هزینه مورد نیاز جهت درمان محمدپرهام عزیز فراهم شده است است و او روز گذشته جهت درمان عازم خارج از کشور شد. امیدواریم مراحل درمانی این کودک که همت خیر همگانی پشت آن بوده هست، با موفقیت طی گردد.

ممنون از اینکه امروز هم ما را همراهی کردید. تا فردا، خداوند یار و نگهدارتان.

اخبار فرهنگی و هنری- برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | خاطره | ایرانی | تصویری | جام جهانی | اینستاگرام | اخبار فرهنگی و هنری

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (705)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (705)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog